Skip to main content

elektriline kontorilaud, elektrilaud, kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

ELEKTRILINE KONTORILAUD PREMIUM - 175x120x65/130cm

 • Kontorilaua mõõdud

  Laius: 175cm
  Sügavus: 120cm
  Kõrgus alates: 65cm
  Kõrgus kuni: 130cm

 • Lauaplaadi materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Lauajalgade materjal

  Hallid metallist raamjalad
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  699.00
  * Melamiini toon:

Kontorilaud Premium on Kompakt Kontorimööbli valiku kõige olulisem osa. Ülejäänud kontorimööbli valik on sobitatud just ümber Premium kontorilaua.
Premium Kontorialuda luues lähtusime aastate pikkusest kogemusest erineva kontorimööbli ja erinevate kontorilaudadega. Panime kokku kõik head mõtted ja positiivsed kogemused kontorimööbli vallas. Tänu sellele sai loodud kontorilaud, mis on konkurentide kontrilaudadest suurem, tugevam ja nägusam.

MAHUKAS KONTORILAUD

elektrilaud, kontorilaud, büroolaud, töölaud
Tänu uudsele disainile on Premimu kontorilaua tööpind enamus konkurentide kontorilaudadest umbes 20% suurem. Premium Kontorilaua laius on 175cm samas kui enamus konkurente pakuvad vaid 160cm laiuseid kontorilaudu.

TUGEVAM KONTORILAUD

elektrilaud, kontorilaud, büroolaud, töölaud

Kontorilaud Premium toetub tugevale monoliitsele raamile, mis välistab kontorilaua nii öelda "läbivajumise". Kontorilaua lauaplaat on valmistatud 25mm paksusest kõrgekvaliteetsest melamiinplaadist (konkurentidel vaid 21mm).

NÄGUS KONTORILAUD

elektrilaud, kontorilaud, büroolaud, töölaud

Premium Kontorilauda disainides on pööratud erilist tähelepanu selle esteetilisele välimusele. Kontorilaud ei pea olema lihtsalt tugev, vaid ka ilus igapäevaselt vaadata.


LIHTSALT REGULEERITAV ELEKTRILAUD

Elelktriline kontorilaud Premium on väga lihtsalt reguleeritav. Kontorilaua kõrgust saab reguleerida kontorilaua külge kinnitatud ergonoomiliste nuppude abil.


TUGEV JA REGULEERITAV LAUARAAM

Kontorilaua kõig eolulisem omadus on selle vastupidavus. Kontorilaua taga veedab konotri töötaja suure osa oma tööpäevast. Kõige sagedasem tervisehäda, mis kontoritöötajaid vaevab, on mured alaseljaga. Elektriline kontorilaud võimaldab töötada mitte ainult istuvas tööasendis, vaid ka püsti seistes.
Premium Elektrilse Kontorilaua raam on loodud spetsiaalselt sellise kontorialaua jaoks. Tänu sellele on Elektriline Kontorilaud Premium stabiilne ja tugev. 

HEA KONTORILAUD AASTATEKS!


L-KUJULINE ERGONOOMILINE DISAIN

Premium kontorilaua L-kujuline disain lubab lauale nö. "sisse sõita". Nii saab toetada käed mugavalt kontorilauale. See aga leevendab kontoritöötajate kõige tüüpilisemat tervisehäda - pingeid õlavöötmes. Olge tähelepanelikud! Käte toetamine kontorilauale ei asenda kontorilaua tagant püsti tõusmist ja liikumist! Kontorilaua Premium lauaplaadid on mõlemalt poolt viimistletud kõrgekvaliteetse kõrgsurve melamiiniga. Nii pole ostes vaja valida kas vasakukäeisi või paremakäelisi kontorilaudu. Kontorilaua käelisuse saab vabalt valida kontorimööbli kokkupanemise käigus.

ROHKELT KONTORILAUDADE LISAVARUSTUST

Kompakt kontorimööbli pakutavaid kontorilaudu saab kombineerida paljude teiste kontorimööbli toodetaga Kompakt Kontorimööbli valikus. Nii saab iga kontor omanäolise ja kordumat kontorimööbli lahenduse.
Kontorilaudadega kuuluvad kindlasti kokku: Lauakõrgused riiulid ja kapid, Lisalauad, Sahtliplokkid, Esiplaadid, Kontoritoolid

KOMBINEERIGE KONTORILAUAGA ERINEVAID TOOTEID

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

5 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 5 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Pöögi toonis kontorimööbli tooni saame tavaliselt arnida kuni 5 tööpäeva jooksul. Helehalli, Tumehalli ja vlaget saame teha aga eritööna kuni 5 töönädala jooksul

Kompakt kontorimööblit on võimalik tellida eritoonides! Selleks võta meiega ühendust ja vaatame, kas saame teid aidata.

Kombineerige omavahel erinevaid kontorimööbli toone!

Kombineerides omavahel erinevaid kontorimööbli toone on võimalik luua unustamatud ja originaalsed kontorid. Näiteks pannes valgele riiulile ette tumehallid uksed või kasutada vahtra toonis kontorilaudu ühes ruumis koos valgete riiulitega. Laske oma fantaasial lennata, et teie kontorimööbel oleks just teie nägu.

helehall kontorikapp vahtra toonis ustega

TUGEV JA KVALITEETNE MELAMIINPLAAT

Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid on valmistatud kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. See on omadustelt sarnane väga kõrgelt hinnatud laminaatplaadile.

Erilist tähelepanu oleme pööranud just plaate katva kaitsekihi välja töötamisel. Kontoririiulid peavad kandma kordades suuremaid raskusi kui kodused riiulid. Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid kannatavad ka suurimaid raskuseid.

Kõik kontoririiuli servad on viimistletud tugeva ABS kandiga. Nii on tagatud kontoririiulite tugevus ja vastupidamise aastateks ka suuremate raskuste all.


Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.