Skip to main content

Kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

KONTORIMÖÖBLI KOMPLEKT RIIULIGA

 • Kontorimööbli kompleki mõõdud

  Laius: 175cm
  Sügavus: 200cm
  Kõrgus: 75cm

 • Lauaplaadi materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Lauajalgade materjal

  Hallid metallist raamjalad
 • Kontorimööbli komplekti kuuluvad

  KONTORILAUD PREMIUM - 175x120x75cm x1
  LAUAKÕRGUNE RIIUL - 80x60x75cm x1
  SAHTLIPLOKK - 43x55x61cm x1
  KONTORITOOL Apollo must x1
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  Tavahind käibemaksuga: 605€
  Soodushind käibemaksuga:
  559.00
  * Melamiini toon:

Kontorilaud Premium kontorilaua komplekt on kokku pandud silmas pidades enamuse kontorite kontorimööbli vajadusi.
Premium Kontorialuda luues lähtusime aastate pikkusest kogemusest erineva kontorimööbli ja erinevate kontorilaudadega. Panime kokku kõik head mõtted ja positiivsed kogemused kontorimööbli vallas. Tänu sellele sai loodud kontorilaud ja kontorialua lisad, mis on konkurentide kontrilaudadest tugevamad ja nägusamad.

SUUREM KONTORILAUD

kontorilaud, büroolaud, töölaud
Tänu uudsele disainile on Premimu kontorilaua tööpind enamus konkurentide kontorilaudadest umbes 20% suurem. Premium Kontorilaua laius on 175cm samas kui enamus konkurente pakuvad vaid 160cm laiuseid kontorilaudu.

TUGEVAM KONTORILAUD

kontorilaud, büroolaud, töölaud
Kontorilaud Premium toetub tugevale monoliitsele metallraamile, mis välistab kontorilaua nii öelda "läbivajumise". Kontorilaua lauaplaat on valmistatud 24mm paksusest kõrgekvaliteetsest melamiinplaadist (konkurentidel vaid 22mm).

NÄGUSAM KONTORILAUD

kontorilaud, büroolaud, töölaud
Premium Kontorilauda disainides on pööratud erilist tähelepanu just selle esteetilisele välimusele. Kontorilaud ei pea olema lihtsalt tugev, vaid ka ilus igapäevaselt vaadata.

KONTORILAUA KOMPLEKTI KUULUVAD:

Kontorilaud Premium - 175x120x75cm X1

kontorilaud, büroolaud, kirjutuslaud
Kontorilaud tugeval metallraamil. Kontorilaual on mahukas tööpind ja ergonoomiline disain.

Lauakõrgune riiul - 80x60x74cm x1

kontoririiul, bürooriiul
Lauakõrgune riiul lisab kontorilauale stabiilsust ja suurendab tööpinda ning ergonoomikat.

Sahtliplokk - 43x55x61cm x1

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid
Sahtliplokki saab panna väiksemad esemed, mida pidevalt ei vajata. Ülemine sahtel lukustatav.

Tugev metallraam tagab kontorilauale stabiilsuse!
Kontorilaua kõige olulisem omadus on selle vastupidavus. Vaid tugev kontorilaud on pikaealine ja stabiilne. Keegi ei taha töötada kõikuva kontorilaua taga. Tugev metallraam tagab kontorilauale selle hädavajaliku stabiilsuse ning vastupidavuse aastateks. Lisaks võib kontorilaua külge kinnitada veel ka lauakõrguse riiuli. See lisab kontorilauale stabiilsust veelgi välistades selle igasuguse kõikumise. Kompakt Kontorimööli lauariiulid kinnitatakse jäigalt kontorilaua külge.
NB! Paljudel konkurentidel ei kinnitata lauakõrgust riiulit kontorilaua külge.

L-Kujuline ergonoomiline disain

Premium kontorilaua L-kujuline disain lubab lauale nö. "sisse sõita". Nii saab toetada käed mugavalt kontorilauale. See aga leevendab kontoritöötajate kõige tüüpilisemat tervisehäda - pingeid õlavöötmes. Olge tähelepanelikud! Käte toetamine kontorilauale ei asenda kontorilaua tagant püsti tõusmist ja liikumist! Kontorilaua Premium lauaplaadid on mõlemalt poolt viimistletud kõrgekvaliteetse kõrgsurve melamiiniga. Nii pole ostes vaja valida kas vasakukäeisi või paremakäelisi kontorilaudu. Kontorilaua käelisuse saab vabalt valida kontorimööbli kokkupanemise käigus.

Tugev ja kvaliteetne lauaplaat

Premium Kontorilaua lauaplaat on valmistatud 24mm kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. Konkureerivate kontorilaudade lauaplaadid on enamsti valmistatud vaid 22mm paksusest plaadist. Paksem lauaplaat on tugevam ja ka nägusam.
Premium Kontorilaua lauplaadi servad on viimistletud tugeva 2mm ABS plastikust servakandiga. Nii on välistatud selle kulumine ka aastate jooksul. Odavamatel laudadel viimistletakse servad kas õhema materjaliga või lausa paberiga. See aga lühendab kontorilaudade eluiga tunduvalt.

Rohkelt kontorilaudade lisavarustust

Kompakt kontorimööbli pakutavaid kontorilaudu saab kombineerida paljude teiste kontorimööbli toodetaga Kompakt Kontorimööbli valikus. Nii saab iga kontor omanäolise ja kordumat kontorimööbli lahenduse.
Kontorilaudadega kuuluvad kindlasti kokku: Lauakõrgused riiulid ja kapid, Lisalauad, Sahtliplokkid, Esiplaadid, Kontoritoolid

Kombineerige kontorilauaga erinevaid tooteid

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

2 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 2 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Pöögi toonis kontorimööbel on kiirelt saadav meie tootjatehase laost kuni 5 tööpäeva jooksul.

Pakume kontorimööblit toonides: vaher ja pöök.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.