Skip to main content

UUS BÜROOMÖÖBEL JA KONTORIMÖÖBEL!

5 TOONIS KONTORIMÖÖBEL

Suurendasime oma kontorimööbli ja büroomööbli toonide valikut. Lisaks vahtra ja pöögi toonidele on nüüd võimalik tellida ka valges ja hallides toonides büroomööblit.


Garantii kõikidele Kompakt Kontorimööbli toodetel

2 AASTAT GARANTIID!

Kompakt Kontorimööbel pakub kõikidele oma toodetele 2 aastast garantiid! Ei mingisuguseid trikke, ega juttu pretensioonide esitamise õigusest. Kui toode peaks katki minema, siis 2 aasta jooksul kas remondime selle või asendame uuega.
Just nii suur on meie usk meie toodetesse!

Kontorimööbli Tasuta transport

TASUTA TRANSPORT

Kogu Kompakt Kontorimööbli valik tarnitakse kliendile täiesti tasuta välisukse ette. Ja nii üle terve Eesti! Ei mingeid trikke ega varjatud lisatasusid!

kontorimööbel, büroomööbel, kontorilauad, büroolauad

KONTORILAUD - KONTORIMÖÖBLI KÕIGE OLULISEM OSA

Kontorilaua valimine pole poest leiva ostmine, mida homme võid uuesti teha. Hea kontorilaud peab teid teenima vähemalt 10 aastat. Kontorilaua juures mängivad suurt rolli väikesed detailid. Kallis kontorilaud pole alati kõige parem ja kõige odavam kontorilaud pole alati kõige kehvem.

Mida pidada silmas kontorilaua valimisel?

Esko Tepper

Kontoritoolide ja bürootoolide paigaldus

KONTORITOOLI PAIGALDUS

Kuigi kontoritooliga Lindy tuleb kaasa ka detailne kasutusjuhend otsustasime teha ka visuaalse paigaldusjuhendi. Siit leiate iga kontoritooli paigalduse ettapi kohta piltide ja detialsete kirjeldustega nõuanded.

Esko Tepper

Kontorimööbel, büroomööbel kontorilauad, büroolauad, sahtliplokid, sahtlikapid

UUENENUD SAHTLIPLOKK

Kompakt Kontorimööbli ülipopulaarsed sahtliplokid on läbinud uuenduskuuri. Tänu pisikestele tehnoloogilistele uuendustele on nüüd meie kontorimööbli kasutusiga taas pikem ja mugavam.

Esko Tepper