Skip to main content

ESIPLAAT KONTORILAUALE MELAMIINIST

Kontorimööbel, büroomööbel, kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

 • ESIPLAADI MÕÕDUD

  Esiplaadi laius: 175cm
  Esiplaadi kõrgus: 40cm

 • Valige kogus ja lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  55.00
  Melamiini toon:

ESIPLAAT LAUAPLAADIGA SAMAST MATERJALIST

Tulles vastu klientide soovile oleme toonud oma tootevalikusse Premium Kontorilaua esiplaadi, mis on valmistatud samast materjalist, mis kontorilaud Premium. Nii saab luua ühise tervikliku kontorilaua komplekti.

Esiplaat on sobib varjama laua alust soovimatute pilkude eest.
Kontorilaua esiplaat on valmistatud tugevast plekist ja viimistletud sarnaselt kontorilaua jalgadele. Kontorilaua esilplaat kinnitatakse kontorilaua külge spetsiaalsete kinnitustega.

Kombineerige kontorilauaga erinevaid tooteid

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

TUGEV JA KVALITEETNE MELAMIINPLAAT

Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid on valmistatud kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. See on omadustelt sarnane väga kõrgelt hinnatud laminaatplaadile.

Erilist tähelepanu oleme pööranud just plaate katva kaitsekihi välja töötamisel. Kontoririiulid peavad kandma kordades suuremaid raskusi kui kodused riiulid. Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid kannatavad ka suurimaid raskuseid.

Kõik kontoririiuli servad on viimistletud tugeva ABS kandiga. Nii on tagatud kontoririiulite tugevus ja vastupidamise aastateks ka suuremate raskuste all.


5 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 5 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Ülejäänud 4 kontorimööbli tooni saame tarnida 1-2 töönädala jooksul.

Pakume kontorimööblit toonides: vaher, pöök, valge, helehall ja tumehall.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-poest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA transpordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.