Skip to main content

kontorimööbel, büroomööbel

5 kontorimööbli tooni

Iga inimene on eriline ja unikaalne. Mõelge, kui igav oleks meie maailm, kui me kõik oleksime täpselt ühesugused. Iga kontor on eriline. Ja iga kontor peaks olema just ettevõtte nägu. Selleks, et pakkuda oma klientidele laiemat valikuvõimalust oleme välja töötanud uued kaunid büroomööbli toonid.

VAHTRA TOONIS BÜROOMÖÖBEL

Vaher on kõige klassikalisem büroomööbli toon. Enamus Kompakt Kontorimööbli müüdavast büroomööblist on just vahtra tooni. Seda on lihtne hooldada, sest väike tolm ei paista sellest välja. Samal ajal on vahtra toon ajatult moodne.

Tihti aetakse vahtra toonis büroomööblit segi heleda kase tooniga. Need ongi väga sarnased ja treenimata silm ei teegi nendel büroomööbli toonidel vahet.


PÖÖGI TOONIS BÜROOMÖÖBEL

Pöögi toonis büroomööbel on natukene tumedam kui seda on vahtra toonis büroomööbel. Pöögi toonis büroomööbel on soliidne ja natukene range.

Pöögi toon oli väga populaarne veel Nõukogude ajal. Kuna paljudes kontorites on siiani säilinud büroomööblit sellest ajast, siis pöögi büroomööbel on väga populaarne just klientide hulgas, kes soovivad oma olemasoleva büroomööbli juurde uusi büroomööbli tooteid soetada.

VALGES TOONIS BÜROOMÖÖBEL

Kui hakkasime oma büroomööbli värvitoone uuendama ja täiendama, siis tegime oma klientide hulgas uuringu mis toonis büroomööblit nad meie valikus näha sooviksid. Kõige rohkem pakuti selleks valget büroomööbli tooni.

Valge büroomööbel on puhas ergas ja kindlasti ka silmale väga kaunis vaadata. Paljud nimetavad valget büroomööblit isegi steriilseks. Loodame, et valgest büroomööblist saab vahtra kõrvale üks väga populaarne büroomööbli sari. Kui mitte veel populaarsem, kui seda on vahtra kontorimööbel.

HELEHALL JA TUMEHALL BÜROOMÖÖBEL

Lisasime oma valikusse ka kahes toonis halli büroomööblit. Hallid toonid on soliidsed ja sobivad kontoritesse ilusasti ka valge, pöögi ja vahtra tooni kõrvale.

KOMBINEERIGE ISE OMA BÜROOMÖÖBEL

Büroomööbli tooni valimine ei pea aga olema lihtsalt tooni valik. Miks mitte panna hallile riiulile ette vahtra toonis uksed või pöögi toonis laua kõrvale valge riiul. Pange oma fantaasia tööle ja üritame leida teie soovidele sobivad lahendused.

JÄÄME TEIE TELLIMUSI OOTAMA!