Skip to main content

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid, kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

SAHTLIPLOKK LUKUGA - 40x60x45cm

 • Sahtliploki mõõdud

  Sahtliploki laius: 40cm
  Sahtliploki kõrgus: 60cm
  Sahtliploki sügavus: 45cm

 • Sahtliploki materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  Soodushind käibemaksuga:

  175.00
  * Melamiini toon:

SAHTLIPLOKI 4 MAHUKAT SAHTLIT

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid
Sahtliplokil on 4 mahukat sahtlit, kuhu saab asetada hulgaliselt soovitud dokumente ja muid pisiasju. Ülemine sahtel on lukustatav, et saaksite isiklikud asjad hoida võõrastele kättesaamatus kohas ja silma alt ära.

SAHTLIPLOKK RATASTEL

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid
Sahtliplokk toetub neljale plastikust rattale. Nii on võimalik sahtliplokki mugavalt ühe koha pealt teise kohta lükata. Et sahtliplokk paigal püsiks on esimesed rattad lukustatavad.

JUBA TEHASES KOMPLEKTEERITUD

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid

Premium sahtliplokk on juba tehases kokku pandud. See teeb transpordi küll natukene keerulisemaks aga muudab kliendi elu palju lihtsamaks. Sahtliplokk koosneb paljudest detailidest ja selle kokku panek võtaks väga kaua aega. Eriti inimestel, kes pole kontorimööbli kokku poanekuga varem kokku puutunud.

IDEAALNE SOBIVUS KONTORIMÖÖBLIGA

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid

Sahtlipoks on Kompakt Kontorimööbli oluline osa. Premium kontorilaua kõral on sahtliplokk meie enimmüüdud kontorimööbli toode. Premium Sahtliplokk sobib ideaalseslt Premium kontorilaua alla, muutes kontorilaua palju funktsionaalsemaks ja praktilisemaks.


KOMBINEERIGE OMAVAHEL ERINEVAID KONTORIMÖÖBLI TOOTEID

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

5 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 5 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Pöögi toonis kontorimööbli tooni saame tavaliselt arnida kuni 5 tööpäeva jooksul. Helehalli, Tumehalli ja vlaget saame teha aga eritööna kuni 5 töönädala jooksul

Kompakt kontorimööblit on võimalik tellida eritoonides! Selleks võta meiega ühendust ja vaatame, kas saame teid aidata.

Kombineerige omavahel erinevaid kontorimööbli toone!

Kombineerides omavahel erinevaid kontorimööbli toone on võimalik luua unustamatud ja originaalsed kontorid. Näiteks pannes valgele riiulile ette tumehallid uksed või kasutada vahtra toonis kontorilaudu ühes ruumis koos valgete riiulitega. Laske oma fantaasial lennata, et teie kontorimööbel oleks just teie nägu.

helehall kontorikapp vahtra toonis ustega

TUGEV JA KVALITEETNE MELAMIINPLAAT

Kompakt Kontorimööbli kontorimööbel on valmistatud kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. See on omadustelt sarnane väga kõrgelt hinnatud laminaatplaadile.

Erilist tähelepanu oleme pööranud just plaate katva kaitsekihi välja töötamisel. Kontorimööbel peab kandma kordades suuremaid raskusi kui kodune mööbel. Kompakt Kontorimööbli kontorimööbel kannab ka suurimaid raskuseid.

Kõik kontormööbli servad on viimistletud tugeva ABS kandiga. Nii on tagatud kontorimööbli tugevus ja vastupidamise aastateks ka suuremate koormuste all.


Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

sahtliplokk, sahtliboks, kontorimööbel, büroomööbel

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.
sahtliplokk, sahtliboks, kontorimööbel, büroomööbel