Skip to main content

Kontoritoolid, bürootoolid, töötoolid, arvutitoolid, juhitoolid

PREMIUM KONTORITOOLI PATRIK

 • Kontoritooli mõõdud

  Laius: 50cm
  Sügavus: 55cm
  Istme kõrgus: 44-54cm
  Tooli kõrgus: 118 - 127cm
  Max. kandevõime: 120kg

 • Kontoritooli materjal

  Kõrgekvaliteetne hingav dekstiil
 • Seljatoe materjal

  Kõrgekvaliteetne elastne ja hingav võrkkangas
 • Jalaristi materjal

  Tugevdatud plastik

 • Lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  225.00
  * Kontoritooli värv:

  kontoritool, bürootool, töötool, juhitool
Kontoritool peab olema mugav, tagades istujale võimalikult ergonoomilise töökoha terveks päevaks.

Kontoritool Patrik on uuema aja ergonoomiline ja mugav kontoritool. Rohked seadistamise võimalused tagavad mugava istumisasendi mistahes kehaehitusega inimestele. Lisaks on kontoritoolil Patrik soliidne ajatu välimus jättes toolist palju kallima kontoritooli mulje.

ERGONOOMILINE KONTORITOOL

kontoritoolid, bürootoolid, arvutitoolid, juhitoolid

Kontoritoolil Patrik on rohkesti erinevaid seadistamise võimalusi. Kontoritooli väljatöötamisel on eriti suurt tähelepanu pööratud, et see sobiks erineva kehaehitusega inimestele.

ROHKELT REGULEERITAV KONTORTOOL

kontoritoolid, bürootoolid, arvutitoolid, juhitoolid

Kontoritool Patrik on kõrgusreguleeritav 118 - 127cm ulatuses tugeva amordi abil. Istmepadja mõõdud on 50x55cm. Kontoritoolil Patrik on raskusreguleeritav sünkro kiikemehanism. See tähendab, et tooli kallet saab reguleerida vastavalt istuja kaalule ja lukustada igas asendis.

TUGEV KONTORITOOL

kontoritoolid, bürootoolid, arvutitoolid, juhitoolid

Kontoritooli Patrik istmepadjad on viimistletud tugeva hingava kangaga. Seljatugi on valmistatud tugevast hingavast võrkkangast. Jalarist on valmistatud tugevdatud plastikust. Kontoritool toetub vastupidavatele plastikratastele.


KONTORITOOL PATRIK ON JUBA PALJUDES KONTORITES

Paljud Eesti ettevõtted on omale kontorisse soetanud just kontoritoolid Patrik. Klientide tagasiside on olnud ainult positiivne. Eriti hinnatakse kontoritooli Patrik rohkeid reguleerimisvõimalusi ja mitmekesist värvivalikut. Samade reguleerimisvõimalustega tooli võite leida mujalt palju kallima hinnaga.


MUGAV JA ERGONOOMILINE VÕRKSELJATUGI

Kontoritooli Patrik seljatugi on valmistatud tugevast ja elastsest võrgust. Võrkseljatoel on kaks head omadust. Esiteks võtab võrkseljatugi selja järgi kuju ja toestab seda ideaalselt. Teiseks, laseb kontoritooli võrkseljatugi seljal hingata ja välistab selja higistamise ka kõige palavamal päeval. Nimmetugi lisab ergonoomilisust veelgi.

REGULEERITAVAD KÄETOED

Kontoritooli üks olulisemaid omadusi on just selle käetoed. Kui käsi valesti toestada võib see tekitada pingeid ülakehas ja õlavöötmes. Need on aga kontoritöötajate kõige sagedasemad kaebused.

Kontoritoolil Patrik on reguleeritavad käetoed. Lisaks kõrgusele saab käetugesid reguleerida ka külje suunas. Nii on võimalik saavutada ideaalne käetugede asend. Kontoritooli Patrik käetugesid on võimalik reguleerida lausa kontorilauaga samale kõrgusele.


Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.