NÕUPIDAMISTE LAUD - 200x90x75cm

Kontorimööbel, büroomööbel, nõupidamiste lauad, koosolekulauad

 • Kontorilaua mõõdud

  Laius: 200cm
  Sügavus: 90cm
  Kõrgus: 75cm

 • Lauaplaadi materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Lauajalgade materjal

  Hallid metallist raamjalad
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  165.00
  * Melamiini toon:

  kontorilaud, büroolaud, töölaud, nõupidamiste laud, konverentsi laud

Nõupidamiste laud kuni 8 inimesele

Nõupidamiste laud - 200x90x75cm on loodud silmas pidades väiksemaid kontoreid ja nende vajadusi. Nõupidamiste laua ümber mahub lahedalt istuma 8 täiskasvanud inimest. Kui aga olete nõus leppima natukene kitsamate oludega, siis mahub laua ümber ka 10 inimest.

TUGEV NÕUPIDAMISTE LAUD

nõupidamiste lauad, koosolekulauad
Nõupidamiste laud toetub tugevale monoliitsele metallraamile, mis välistab nõubidamiste laua nii öelda "läbivajumise". Nõupidamiste laua lauaplaat on valmistatud 24mm paksusest kõrgekvaliteetsest melamiinplaadist (konkurentidel vaid 22mm).

NÄGUSAM NÕUPIDAMISTE LAUD

nõupidamiste lauad, koosolekulauad
Nõupidamiste lauda disainides on pööratud erilist tähelepanu just selle esteetilisele välimusele. Nõupidamiste laud ei pea olema lihtsalt tugev, vaid ka ilus igapäevaselt vaadata.

TUGEV METALLRAAM TAGAB NÕUPIDAMISTE LAUA STABIILSUSE

Nõupidamiste laua kõige olulisem omadus on selle vastupidavus. Vaid tugev nõupidamiste laud on pikaealine ja stabiilne. Tugev metallraam tagab nõupidamiste laua hädavajaliku stabiilsuse ning vastupidavuse aastateks.

Kompakt kontorimööbli pakutavaid kontorilaudu saab kombineerida paljude teiste kontorimööbli toodetaga Kompakt Kontorimööbli valikus. Nii saab iga kontor omanäolise ja kordumat kontorimööbli lahenduse.
Kontorilaudadega kuuluvad kindlasti kokku: Lauakõrgused riiulid ja kapid, Lisalauad, Sahtliplokkid, Esiplaadid, Kontoritoolid

5 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 5 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Ülejäänud 4 kontorimööbli tooni saame tarnida 1-2 töönädala jooksul.

Pakume kontorimööblit toonides: vaher, pöök, valge, helehall ja tumehall.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.