sahtliplokid, sahtliboksid, kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

SAHTLIPLOKK - 43x55x61cm

 • Sahtliploki mõõdud

  Laius: 43cm
  Sügavus: 55cm
  Kõrgus: 61cm

 • Materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  Soodushind käibemaksuga:

  165.00
  * Melamiini toon:

Buroomööbli Komplekt Sahtliplokiga
Sahtliplokk vahtra kõrgekvaliteetne melamiin
Sahtliboksi ülemine sahtel on lukustatav
Sahtliplokk sobib ideaalselt kontorilaudade alla. Sahtliplokil on 4 mahukat sahtlit, milledest ülemine on võtmega lukustatav.

4 MAHUKAT SAHTLIT

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid
Sahtliplokil on 4 mahukat sahtlit, kuhu saab asetada hulgaliselt soovitud dokumente ja muid pisiasju. Ülemine sahtel on lukustatav, et saaksite isiklikud asjad hoida võõrastele kättesaamatus kohas ja silma alt ära.

SAHTLIPLOKK RATASTEL

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid
Sahtliplokk toetub neljale plastikust rattale. Nii on võimalik sahtliplokki mugavalt ühe koha pealt teise kohta lükata. Et sahtliplokk paigal püsiks on esimesed rattad lukustatavad.

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

2 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 2 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Pöögi toonis kontorimööbel on kiirelt saadav meie tootjatehase laost kuni 5 tööpäeva jooksul.

Pakume kontorimööblit toonides: vaher ja pöök.

TUGEV JA KVALITEETNE MELAMIINPLAAT

Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid on valmistatud kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. See on omadustelt sarnane väga kõrgelt hinnatud laminaatplaadile.

Erilist tähelepanu oleme pööranud just plaate katva kaitsekihi välja töötamisel. Kontoririiulid peavad kandma kordades suuremaid raskusi kui kodused riiulid. Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid kannatavad ka suurimaid raskuseid.

Kõik kontoririiuli servad on viimistletud tugeva ABS kandiga. Nii on tagatud kontoririiulite tugevus ja vastupidamise aastateks ka suuremate raskuste all.


Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

sahtliplokk, sahtliboks, kontorimööbel, büroomööbel

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.
sahtliplokk, sahtliboks, kontorimööbel, büroomööbel