Skip to main content

Lauariiulid, lauakapid, printerikapid

LAUAKÕRGUNE KAPP USTEGA - 80x60x75cm

 • Lauakapi mõõdud

  Laius: 80cm
  Sügavus: 60cm
  Kõrgus: 75cm

 • Materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  140.00
  * Melamiini toon:

Lauakõrgused riiulid ja lauakõrgused kapid lisavad kontorilauale stabiilsust ja suurendavad oluliselt kontorilaua tööpinda.
NB! Kompakt Kontorimööbli pakutavaid lauakõrguseid riiuleid ja lauakõrguseid kappe saab edukalt kasutada ka iseseisva printerikapina. Printeri saab asetada riiulile ja selle alla saab peita kõik vajalikud printeritarvikud.

Oluline lisastabiilsus kontorilauale

Kompakt kontorimööbli pakutava lauakõrgused riiulid ja lauakõrgused kapid kinnitatakse jäigalt kontorilaudade külge. Nii lisatakse kontorilauale veelgi stabiilsust ja välditakse igasugune kontorilaua kõikumine. Lauariiulid ja lauakapid mahutavad ka hulganisti asju, mis muidu kontorilauale ei mahu.

Lisa tööpind kontorilauale

Lauakõrgused riiulid ja lauakõrgused kapid kinnitataske jäigalt kontorilaudade külge. Lauakõrguste riiulite ja lauakõrguste kappide pealmised plaadid on valmistatud täpselt samasugusest materjalist kui kontorilaudade lauaplaadid. Sellega saavutatakse kontorilaudadele märkimisväärne lisa lauapind. Lauakõrgused kapid ja lauakõrgused riiulid on just kui lisa kontorilauad, kuhu alla on mahutatud riiulid ja kapid.
NB! Paljudel konkurentidel ei ole lauariiulid ja lauakpaid jäigalt kontorilaua külge kinnitatud!

Tagasein kvaliteetselt viimistletud

Enamus konkurentide lauakõrgustel riiulitel on kulude kokkuhoidmiseks riiuli tagasien valmistatud papist. See aga ei lisa riiulile piisavat jäikust. Samuti on riiuli tagumine sein koledalt pruuni tooni.
Kompakt Kontorimööbli pakutavatel lauakõrgustel riiulitel on tagasein valmistatud samasugusest materjalist nagu riiuli seinad. See lisab riiulile stabiilsust ja riiul on nägus ka tagumisest küljest.

Rohkelt kontorilaudade lisavarustust

Kompakt kontorimööbli pakutavaid kontorilaudu saab kombineerida paljude teiste kontorimööbli toodetaga Kompakt Kontorimööbli valikus. Nii saab iga kontor omanäolise ja kordumat kontorimööbli lahenduse.
Kontorilaudadega kuuluvad kindlasti kokku: Lauakõrgused riiulid ja kapid, Lisalauad, Sahtliplokkid, Esiplaadid, Kontoritoolid

2 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 2 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Pöögi toonis kontorimööbel on kiirelt saadav meie tootjatehase laost kuni 5 tööpäeva jooksul.

Pakume kontorimööblit toonides: vaher ja pöök.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

kontorikapp, bürookapp, kontorimööbel, büroomööbel

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime vüi vahetame toote uue vastu.
kontorikapp, bürookapp, kontorimööbel, büroomööbel