Skip to main content

Kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

ESIPLAAT KONTORILAUALE

  • ESIPLAADI MÕÕDUD

    Esiplaadi laius: 160cm
    Esiplaadi kõrgus: 40cm
  • Valige toon ja lisage ostukorvi

    SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

    55.00

Esiplaat on sobib varjama laua alust soovimatute pilkude eest.
Kontorilaua esiplaat on valmistatud tugevast plekist ja viimistletud sarnaselt kontorilaua jalgadele. Kontorilaua esilplaat kinnitatakse kontorilaua külge spetsiaalsete kinnitustega.


Kombineerige kontorilauaga erinevaid tooteid

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

Kolmes kaunis toonis kõrgekvaliteetsed materjalid

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 3 erinevas kõrgekvaliteetsest materjalist toodetud toonis. Kui Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval, siis Pöögi melamiinist ja Kirsi melamiinist kontorimööbli saame tarnida 1 töönädala jooksul.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.