Skip to main content

Kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

KIRJUTUSLAUD - 120x60x74cm 4-sahtliga

 • Kirjutuslaua mõõdud

  Laius: 120cm
  Sügavus: 60cm
  Kõrgus: 74cm

 • Lauaplaadi materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Lauaraami materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  Tavahind käibemaksuga: 180€
  Soodushind käibemaksuga:

  185.00
  Melamiini toon:

Kirjutuslauad on kontorilaudade väiksemad vennad. Need sobivad kitsamasse kontorisse või koju õpilase kontorilauaks. Kirjutuslauad on head ka ajutiseks töökohaks.
Kirjutuslaudu luues lähtusime aastate pikkusest kogemusest erineva kontorimööbli ja erinevate kontorilaudadega. Panime kokku kõik head mõtted ja positiivsed kogemused kontorimööbli vallas. Tänu sellele said loodud kirjutuslauad, mis on konkurentide kirjutuslaudadest suuremad, tugevamad ja nägusamad.

LÄBIMÕELDUD DISAIN

kirjutuslaud, kontorilaud, büroolaud, töölaud
Kuna kirjutuslauad on suurematest kontorilaudadest väiksemad, siis peetakse tihti neid alaväärseteks. Siiki on ka kirjutslauad tugevad ja vastupidavad igapäevasele kasutamisele nii kontoris, kui ka kodus.

TUGEV KRIJUTUSLAUD

kirjutuslauad, kontorilaud, büroolaud, töölaud
Kirjutuslauad toetuvad tugevale raamile, mis on valmistatud samast materjalist mis lauaplaatki. See välistab kirjutuslaua nii öelda "läbivajumise". Kontorilaua lauaplaat on valmistatud 24mm paksusest kõrgekvaliteetsest melamiinplaadist (konkurentidel vaid 22mm).

NÄGUSAM KONTORILAUD

kirjutuslaud, kontorilaud, büroolaud, töölaud
Kirjutuslaudu disainides on pööratud erilist tähelepanu just selle esteetilisele välimusele. Kirjutuslaud ei pea olema lihtsalt tugev, vaid ka ilus igapäevaselt vaadata.

Tugev konstruktsioon tagab kirjutuslaudade stabiilsuse
Kirjutslauad toetuvad tugevale korpusraamile. Korpusraamid on valmistatud samast materjalist, millest on tehtud ka kirjutuslaua lauaplaadid. See loob kirjutslaudade tervikliku ja nägusa disaini. Samuti on kirjutuslaud nägus selle tagumisest poolest.

Tugev ja kvaliteetne lauaplaat

Kompakt kirjutuslaudade lauaplaat on valmistatud 24mm kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. Konkureerivate kirjutuslaudade lauaplaadid on enamasti valmistatud vaid 22mm paksusest plaadist. Paksem lauaplaat on tugevam ja ka nägusam.
Kompakt kirjutuslaudade lauplaadi servad on viimistletud tugeva 2mm ABS plastikust servakandiga. Nii on välistatud selle kulumine ka aastate jooksul. Odavamatel laudadel viimistletakse servad kas õhema materjaliga või lausa paberiga. See aga lühendab kontorilaudade eluiga tunduvalt.

Rohkelt kontorilaudade lisavarustust

Kompakt kontorimööbli pakutavaid kontorilaudu saab kombineerida paljude teiste kontorimööbli toodetaga Kompakt Kontorimööbli valikus. Nii saab iga kontor omanäolise ja kordumat kontorimööbli lahenduse.
Kontorilaudadega kuuluvad kindlasti kokku: Lauakõrgused riiulid ja kapid, Lisalauad, Sahtliplokkid, Esiplaadid, Kontoritoolid

Kolmes kaunis toonis kõrgekvaliteetsed materjalid

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 3 erinevas kõrgekvaliteetsest materjalist toodetud toonis. Kui Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval, siis Pöögi melamiinist ja Kirsi melamiinist kontorimööbli saame tarnida 1 töönädala jooksul.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.