NÕUPIDAMISTE LAUD - 160x80x75cm

kontorimööbel, büroomööbel. nõupidamiste lauad, koosolekulauad

 • Kontorilaua mõõdud

  Laius: 160cm
  Sügavus: 80cm
  Kõrgus: 75cm

 • Lauaplaadi materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin
 • Lauajalgade materjal

  Hallid metallist raamjalad
 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  Tavahind käibemaksuga: 190€
  Soodushind käibemaksuga:
  135.00
  * Melamiini toon:

Kompaktne nõupidamiste laud kuni 6 inimesele.
Nõupidamiste laud - 175x90x75cm on loodud silmas pidades väiksemaid kontoreid ja nende vajadusi. Nõupidamiste laua ümber mahub lahedalt istuma 6 täiskasvanud inimest. Kui aga olete nõus leppima natukene kitsamate oludega, siis mahub laua ümber ka 8 inimest.

TUGEV NÕUPIDAMISTE LAUD

nõupidamiste lauad, koosolekulauad
Nõupidamiste laud toetub tugevale monoliitsele metallraamile, mis välistab nõubidamiste laua nii öelda "läbivajumise". Nõupidamiste laua lauaplaat on valmistatud 24mm paksusest kõrgekvaliteetsest melamiinplaadist (konkurentidel vaid 22mm).

NÄGUSAM NÕUPIDAMISTE LAUD

nõupidamiste lauad, koosolekulauad
Nõupidamiste lauda disainides on pööratud erilist tähelepanu just selle esteetilisele välimusele. Nõupidamiste laud ei pea olema lihtsalt tugev, vaid ka ilus igapäevaselt vaadata.

SOBIB IDEAALSELT PREMIUM KONTORILAUAGA

Vahel on kontoris kontorimööbli jaoks väga vähe ruumi. Aga töötajaid oleks vaja sinna paigutada palju. Teinekord on jälle vaja ajutist töökohta töötajale, kes igapäevaselt kontoris ei viibi. Tema töökohta saaksid aga ksautad teised töötajad lisa tööpinnana.
Nõupidamiste laud 160x80x75cm sobib ideaalselt kahe kokku pandud Premium kontorilauaga muutes tööruumi paindlikuks ja töökohad ruumikaks.

TUGEV LAUARAAAM LISAB KONTORILAUALE STABIILSUST

Nõupidamiste laua kõige olulisem omadus on selle vastupidavus. Vaid tugev nõupidamiste laud on pikaealine ja stabiilne. Tugev metallraam tagab nõupidamiste laua hädavajaliku stabiilsuse ning vastupidavuse aastateks.

TUGEV JA KVALITEETNE LAUAPLAAT

Premium Kontorilaua lauaplaat on valmistatud 24mm kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist. Konkureerivate kontorilaudade lauaplaadid on enamsti valmistatud vaid 22mm paksusest plaadist. Paksem lauaplaat on tugevam ja ka nägusam.
Premium Kontorilaua lauplaadi servad on viimistletud tugeva 2mm ABS plastikust servakandiga. Nii on välistatud selle kulumine ka aastate jooksul. Odavamatel laudadel viimistletakse servad kas õhema materjaliga või lausa paberiga. See aga lühendab kontorilaudade eluiga tunduvalt.

ROHKELT KONTORILAUA LISAVARUSTUST

Kompakt kontorimööbli pakutavaid kontorilaudu saab kombineerida paljude teiste kontorimööbli toodetaga Kompakt Kontorimööbli valikus. Nii saab iga kontor omanäolise ja kordumat kontorimööbli lahenduse.
Kontorilaudadega kuuluvad kindlasti kokku: Lauakõrgused riiulid ja kapid, Lisalauad, Sahtliplokkid, Esiplaadid, Kontoritoolid

KOMBINEERIGE KONTORIMÖÖBLI LISAVARUSTUST

Kombineerides omavahel kõiki Kompakt Kontorimööbli valikus olevaid tooteid saate luua unikaalseid ja funktsionaalseid kontorimööbli lahendusi. Kõik Kompakt Kontorimööbli vaikus olevad tooted sobivad omavahel ideaalselt. Näiteks kombineerides omavahel kontorilauda ja nõupidamistelauda saate luua juhitöökoha, kus ka nõupidamised saavad peetud. Kui te pole oma kontorimööbli valikutes kindlad, siis võtke meiega ühendust ja koos leiame just Teile sobiva kontorimööbli lahenduse. Vajadusel koostame enne toodete tarnimist Teie uuest kontorimööblist 3D joonised.

5 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 5 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Ülejäänud 4 kontorimööbli tooni saame tarnida 1-2 töönädala jooksul.

Pakume kontorimööblit toonides: vaher, pöök, valge, helehall ja tumehall.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-poest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.