Skip to main content

Kontoritoolid, bürootoolid, töötoolid, arvutitoolid, juhitoolid

KONTORITOOL APOLLO BOSS

 • Kontoritooli mõõdud

  Laius: 63cm
  Sügavus: 52cm
  Kõrgus: 123 - 131cm

 • Kontoritooli materjal

  Kõrgekvaliteetne hingav dekstiil
 • Seljatoe materjal

  Kõrgekvaliteetne elastne ja hingav võrkkangas
 • Jalaristi materjal

  Kõrgekvaliteetne kroomitud metall
 • Lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  199.00

  kontoritool, bürootool, töötool, juhitool
Kontoritool peab olema mugav, tagades istujale võimalikult ergonoomilise töökoha terveks päevaks.
Kontoritool Apollo Boss on ergonoomiline ja mugav preemium kontoritool. Rohked seadistamise võimalused tagavad mugava istumisasendi mistahes kehaehitusega inimestele. Liskas on kontoritoolil Apollo Boss soliidne ja nägus välimus.

ERGONOOMILINE KONOTRITOOL APOLLO BOSS

kontoritoolid, bürootoolid, arvutitoolid, juhitoolid
Kontoritoolil Apollo Boss on rohkesti erinevaid seadistamise võimalusi. Kontoritooli väljatöötamisel on eriti suurt tähelepanu pööratud, et see sobiks erineva kehaehitusega inimestele.

ROHKELT REGULEERITAV KONTORTOOL APOLLO BOSS

kontoritoolid, bürootoolid, arvutitoolid, juhitoolid
Kontoritool Apollo Bosson kõrgusreguleeritav 123 - 131cm ulatuses tugeva amordi abil. Istmepadja mõõdud on 54x52cm. Kontoritoolil Apollo Boss on raskusreguleeritav sünkro kiikemehanism. See tähendab, et tooli kallet saab reguleerida vastavalt istuja kaalule ja lukustada mistahes asendis.

TUGEV KONTORITOOL APOLLO BOSS

kontoritoolid, bürootoolid, arvutitoolid, juhitoolid
Kontoritooli Apollo Boss istmepadjad on viimistletud tugeva hingava kangaga. Seljatugi on valmistatud tugevast hingavast võrkkangast. Jalarist on valmistatud kroomitud metallist. Kontoritool toetub vastupidavatele plastikratastele.

Kontoritool Apollo Boss on juba paljudes kontorites
Paljud ettevõtted on valinud oma töötajatele igapäevaseks kontoritooliks just kontoritooli Apollo Boss. Hinnatakse kontoritool Apollo Boss rohkeid seadistamise võimalusi, istumise mugavust ja taskukohast hinda. Samade reguleerimise võimalustega kontoritoole võite leida mujalt palju kallima hinnaga.

Võrkseljatugi on mugav ja ergonoomiline

Kontoritooli Lindy seljatugi on valmistatud tugevast ja elastsest võrgust. Võrkseljatoeal on kaks head omadust. Esiteks võtab võrkseljatugi selja järgi kuju ja toestab seda igakülgselt. Teiseks laseb kontoritooli võrkseljatugi seljal hingata ja välistab selja higistamise ka kõige palavamal päeval.

Kontoritooli tugev metallist jalarist

Kontoritool Apollo Boss toetub tugevale metallist jalaristile. Kontoritooli metallist jalarist on tugevam kui plastikust jalaristid ja tänu kroomitud disainile ka nägus ning soliidne.

Kontoritooli tugev nimmetugi

Kontoritoolil Apollo on tugev nimmetugi. Nii on lahendatud kontoritoolide kõige suurem proobleem - istujate valud alaseljas. Kontoritoolil Apollo saate seada nimmetoe just endale sobivasse asendisse.

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.